Spray mop refill

4.99 

SPRAY MOP REFILL

Pas perdorimt te perditshem dhe demtimit te leckes se Spray Mop, nuk keni nevoje te blini prap Spray Mop por shfrytezoni mundesine dhe blini vetem lecken zavendesuese Spray Mop refill.

Vetem largoni te vjetren nga shtupa, vendosni lecken e re dhe shtupa eshte gati per perdorim te perditshem perseri.

Per informata shtese ne lidhje me shtupen Spray Mop, lexoni me shume per kete produkt ne faqen tone.

Categories: , ,