Royal Posture

24.99 

Royal Posture, qendrim i drejte

A jeni lodhur nga qendrimi jo i drejte nga e cila gje keni dhimbje te shpines, kraheroreve dhe qafes?

Royal Posture eshte zgjidhja ideale per kete lloj problemi. Ky produkt eshte treguar shume efikas ne te gjithe globin dhe ka perdorim te perditshem ne miliona njerez ne gjithe globin.

Perdorimi i tij eshte i lehte dhe mund te vendoset nen rroba keshtu qe askush nuk do e dij se ju keni veshur Royal Posture. Royal Posture vendoset lehte, vishet sikurse nje jelek dhe me pas shtrengohen rripat e belit dhe kraheroreve per te ju dhururar qendrim te drejte.

Mbajtja e Royal Posture, perveq qe do ju dhuroj qendrim te drejte, ajo edhe do ju largoj dhimbjet nga shpina, mesi, kraheroret dhe qafa. Njekohesishte Royal Posture do ju bej te dukeni me te gjate, me vital dhe me te shendoshe pasi qe do perfitoni qendrim te drejt.

Royal Posture mund te perdoret nga dy gjinite dhe eshte i disponueshem ne dy madhesi S-M dhe L-XL.
E bere nga neopreni, najloni dhe pambuku

Fshije