Mbulesa Elastike

34.99 49.99 

Mbulesat elastike për divanin tuaj të prodhuara në Itali.

Shndroni mobilet tuaja të vjetra në moderne dhe të reja.

Mënyra më elegante dhe më efektive për të mbrojtur mobiljet tuaja.

Mbulesat elastike për divan / krevat / karrige thjesht janë mënyra më e mirë për të mbrojtur mobiljet tuaja të vlefshme. Për shkak të elasticitetit të lartë (120%) që korrespondon me pothuajse me të gjitha llojet e tresheve, dysheve dhe kolltuqeve.

Mund të pastrohet në lavatriçe.

Jo vetëm do të mbrojn mobiljet tuaja, por gjithashtu do të jeni të sigurt se divani mbi të cilën ju uleni është i pastër. Vetëm largoni ato dhe lani në lavatriçe dhe dhomën juaj e ditës sërish do të shkëlqejë.

Nëse keni kafshë shtëpiake këto mbulesa janë ideale për ju. Jo vetëm do të ju bëjnë jetën më të lehtë pasi që pastrohen në lavatrice por edhe janë rezistente në gërvishtje.

Cmimet janë për një copë dhe ndryshojnë varësishtë nga madhësia. Zgjidhni opcionin e dëshiruar më poshtë.

 

Dimensionet e kolltuqeve:

nga 60 deri 100 cm

Përmasat e divanit dysh:

nga 120 deri në 160 cm

Përmasat e divanit tresh:

170-220 cm

Fshije
SKU: N/A Categories: , , , ,